niqqa - komentarze


A wiec powrocilam!!!!
Tak tak to prawda
dawno nie pisalam to fakt ale jakos brakowalo czasu. Musialam lepiej poznac moje nowe miejsce zamieszkania ( Mieszkam w Oslo- Norwegii).
Juz sie przyzwyczailam do tego miejsca a nawet mozna powiedziec , ze chyba dostalam swira
Wlasnie przed chwila z moimi przyjaciolkami Line i Henriette pojechalysmy do centrum Oslo bo mial sie odbyc World Food Programs i odbyl sie marsz z udzialem Sigurda Pettersena i Bøjrna Einara Romørena. Oczywsicie umkneli mi szybko i TYLE ich widzialam :/ Za to Line oczywiscie widziala najdluzej Sigurda. :/
Zaraz bede zmykac bo sie umowilam z chlopakiem do kina.

Pozdrawiam wszystkie dziewczyny z forum ( tak o Was mowie kochane.... MARTIN RULEZZ
I dziekuje Evusiu za pochwale opowiadanka.... sprobuje niedlugo cos skrobnac
BIG BUZIAL :*


Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
12.06.2005 :: 22:49 :: dbm13.neoplus.adsl.tpnet.pl

Evusia

Nie ma za co dziękowac,bo opo jak juz pisałam,jest po prostu świetne,the best ,no najlepsze jakie czytałam w życiu Aha i super,ze znowu piszesz na blogu,bo jest swietny Czekam na nowe notki,mam nadzieję,ze napiszesz coś więcej o tym marszu i o kinie koniecznie Niqqus całuski :* Naprawdę super opo,blog i w ogóle:*
P.S Ja chcęęęęęęęęęęęęę do Noooooooorweeeegiiiiiii !!! :* Buziaczki :* PIsz dalej i opowiadanai i notki :* Trzymaj sie cieplutko :*
Talk.pl :: Wróć